Naturalne, ręcznie robione mydło

Dbaj o swoje ciało codziennie z pomocą kosmetyków naturalnych

Codziennie nasza skóra jest narażona na wpływ szkodliwych czynników, na przykład niskiej oraz wysokiej temperatury powietrza, trujących dymów, substancji chemicznych zawierających się w chemii gospodarczej lub niewłaściwej diety. By zachować wspaniałą kondycję naszego ciała, należy stosować kosmetyki pochodzenia naturalnego. Ich właściwości zabezpieczą skórę, ale i odżywią ją czy nawilżą. Które kosmetyki powinniśmy mieć w obowiązkowo łazience?

Continue reading „Dbaj o swoje ciało codziennie z pomocą kosmetyków naturalnych”

Maseczka na twarz

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Mamy czasy, w których dbałość o perfekcyjną aparycję często wykracza za granice normy. Kreowany w mediach wizerunek kobiety o idealnej skórze,z podręcznikowymi proporcjami ciała, troskliwie układaną fryzurą jak i idealnie białymi zębami ma mało wspólnego z prawdziwym pięknem każdej z pań.

Continue reading „Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy”

cellulit

Uporczywy cellulit – jak sobie z nim radzić?

Cellulit jest oznaką nadmiaru lub niedoboru skóry w danym miejscu. Najczęściej pojawia się, jeśli szybko zmieniamy kształty – na przykład szybko chudniemy lub odwrotnie szybko przybieramy na masie. Czasami trudno zlikwidować go samymi ćwiczeniami, dlatego panie zmuszone są, by sięgnąć po kosmetyki.

Continue reading „Uporczywy cellulit – jak sobie z nim radzić?”

kosmetyki

Gdzie kupować kosmetyki? Na co uważać szukając ich w sieci?

Różne kosmetyki to dla ogromnej rzeszy kobiet artykuły niemal pierwszej potrzeby. Każda kobieca torebka zawiera przynajmniej jeden albo dwa tego typu artykuły. Nie wspominając już o ilościach, jakie sporo pań posiada w domu. Widać to też wtedy, jak trzeba przyszykować się na wyjazd. Zawsze kosmetyczka kobiety jest większa kilka razy od tego, co bierze ze sobą mężczyzna. Z tego też powodu możemy śmiało powiedzieć, że wszelkiego rodzaju kosmetyki są domeną kobiet. Często widać panie stojące przed regałami w drogerii i czytające na przykład składy kremów. No właśnie gdzie dobrze jest kupować kosmetyki?

Continue reading „Gdzie kupować kosmetyki? Na co uważać szukając ich w sieci?”