Złoto z Maroko, czyli olej arganowy

olej arganowy
Pielęgnacja ciała, aby była skuteczna, musi być regularna. Nie wystarczy, że raz na jakiś czas wybierzesz się do spa lub na zabieg do kosmetyczki. Musisz codziennie troszczyć się o siebie i swoją skórę. Jak to zrobić, kiedy nie masz czasu, aby każdego dnia poświęcać kilku godzin na zabiegi pielęgnacyjne? Skup się na produkcie, który będzie cię chronił i pomoże ci wydobyć piękno.

Co to takiego jest? Poznaj olej arganowy!
Gładkie włosy dzięki jednej kropli
Olejek arganowy produkowany jest w Maroko. Od dawna jego właściwości pielęgnacyjne znają mieszkanki tego kraju, a od kilku lat jest on powszechnie dostępny również na naszym, polskim rynku. Nie kosztuje zbyt wiele, a doskonale działa na włosy i skórę. Wystarczą dwie krople, aby sprawić, by włosy były gładkie, nie puszyły się i wyglądały doskonale. Zawarte w olejku minerały i witaminy zamykają łuskę włosa, wnikając wgłąb i dogłębnie odżywiając. Dlatego olej arganowy jest polecany na zniszczone i osłabione włosy. Ale nie tylko. Sprawdzi się także w przypadku pielęgnacji suchej skóry, więc można go używać również do nawilżania całego ciała. W aptece lub drogerii internetowej można zakupić olej arganowy bez żadnych dodatków – wtedy możemy go dodawać jako składnik do własnoręcznie przygotowanych maseczek, balsamów czy odżywek do włosów. Pamiętaj, aby nie wlewać go zbyt dużo – tylko kilka kropel wystarczy, aby dogłębnie odżywić nasze włosy lub skórę. Pomyśl o tym przed użyciem.

Olej arganowy dostępny w wielu kosmetykach
olej arganowy nowy
Autor: Kevin Gale
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością zauważyłaś także, że olej arganowy jest składnikiem wielu kosmetyków. Jeśli masz do wyboru zwykły szampon i szampon z olejkiem arganowym – wybierz koniecznie ten drugi.

Będziesz miała pewność, że twoje włosy znajdą się pod szczególną opieką. Będziesz wyglądała fantastycznie, czuła się świetnie, a twoje ciało będzie dogłębnie odżywione. Koniecznie wypróbuj ten kosmetyk i niech on stanie się stałym składnikiem twojej kosmetyczki. Przekonaj się sama, czym jest złoto z Maroka!